Návrh a realizácia interiéru v znamení prírody, Nikola House Bratislava

Realizácia kompletného zariadenia interiéru dvoj izbového bytu určeného na prenajímanie na základe návrhu a vizualizácie interiéru. Celé zariadenie interiéru vrátane kuchyne, spotrebičov a šatníkov sa podarilo zariadiť len za 5500 € do poslednej dekorácie, s využitím pôvodnej sedačky investora. Z celkových troch farebných prevedení bola nakoniec realizovaná  farebne neutrálna varianta.

Interiér sa začal navrhovať z papiera na základe zmien pôvodného návrhu. Požiadavka majiteľa znela na prírodný eco interiér v zelených odtieňoch. Pri preberaní bytu však vyšlo najavo, že na byt vyšli slnečné clony v silnej modrej a žltej farbe, čo by v kombinácii s pôvodne plánovanou zelenou vytvorilo nechcený karneval farieb. Návrh sa teda musel farebne upraviť. Keďže jedna z clon bola žltá, bolo rozumné túto žltú privesť aj do interéru a prepojiť tak interiér s exterérom. Mimo súladu by sa tým opticky obývačka “vytiahla” až von. Nakoľko však táto žltá farba bola príliš ostrá a dominantná, bolo ju treba zneutralizovať na čo sa náramne hodila teraz moderná sivá farba stien. Nakoľko sa investor nakoniec rozhodol ponechať biele steny, bolo nutné nanovo predizajnovať byt v čisto prírodnom a bielom prevedení. Všetko vybavenie bolo nakonfigurované do poslednej dekorácie v systéme tak, aby v deň D, Ikea celú dodávku skompletozovala, doviezla a namontovala. 

Jednoduché, pohodlné a bezúdržbové zariadenie lodžie pre podporu efektívneho prenajímania. Za tým účelom sú použité umelé rastliny dotvárajúce celkový dojem.