Služby

PORADENSTVO Jednorazová návšteva na mieste v rozsahu 2-3 hodín. Verbálne poradenstvo s ručným kreslením od jednej miestnosti, cez celý byt, dom, exteriér či záhradu. Od holodomu či holobytu, cez redizajn či dodekorovanie interiéru, zmenu farieb, dispozíciu, doporučenie nábytku či koncepcie interiéru alebo areálu.

NÁVRH INTERIÉRU, rámcový výtvarný návrh farebného, dispozičného a materiálového riešenia s vytypovaním štandartne dostupného nábytku alebo návrhom atypového nábytku na mieru. Vhodný pre tých, ktorým stačí myšlienka a ďalej sa rozbehnú sami. Cenovo prijateľný a často dostačujúci pre vlastnú realizáciu.

NÁVRHY ONLINE interiéru, exteriéru či záhrady na diaľku bezkontaktne 🙂

3D VIZUALIZÁCIA pre tých, ktoí majú svoju predstavu, ktorú si len potrebujú overiť pred tým, ako investujú do zariadenia.

INTERIÉROVÝ DIZAJN .Úprava interiéru pevných interiérových prvkov, podhľadov, krbov. Optimalizácia pôdorysu katalógových domov.

EXTERIÉROVÝ DIZAJN. Návrh fasády, okolia alebo celého areálu rodinného domu, vrátane prístreškov, záhradných domov, terás, bazénov, chodníkov, oplotenia.

ZÁHRADNÝ DIZAJN .návrh záhrady, rozloženia výsadby, zonácia, možnosť simulácie ako bude záhrada rozrastená o niekoľko rokov. Návrh vhodný pre vlastnú realizáciu.

DOHĽAD nad priebehom realizácie a súlad s návrhom. Môže byť len občasný podľa momentálnej potreby alebo trvalý systémový. Vhodný pre tých, ktorí si interiér realizujú sami, ktorí si vedia dohľadať vybavenie sami, ale potrebujú svoj konečný výber len odobriť v zmysle „klient hľadá, dizajnér schvaľuje“.

REALIZAČNÁ SPOLUPRÁCA. Plná podpora a vedenie počas realizácie Vypracovanie realizačných podkladov, zadaní, dokumentácie a výkresov pre pred/výber dodávateľov, komunikácia s dodávateľmi, riešenie realizačných problémov a kontrola priebehu prác počas celej realizácie alebo jej vybranej časti. Osobný predvýber nábytku a vybavenia až do poslednej dekorácie v zmysle „dizajnér hľadá, klient schvaľuje“. Vhodné pre tých, ktorí sa nemôžu alebo nechcú zaťažovať realizáciou či výberom dodávateľov a vybavenia alebo musia šetriť svoj čas, stačí a vyhovuje im iba vyberať z predložených možností, pričom financie majú počas celej realizácie plne vo svojich rukách.

NÁKUPNÁ ASISTENCIA v obchodoch, spoločný výber dekorov materiálov a ostatného vybavenia.

DESIGN atypového nábytku na mieru.

DEKOROVNIE interiérov v rôznych štýloch buď formou poradenstva alebo aj návrhu interiéru.

REDIZAJN interiéru formou poradenstva alebo aj vizualizácie.

HOME – STAGING Príprava na efektívnejší predaj, či prenájom investičnej nehnuteľnosti.

INTERIÉR AKO DARČEK Návrh interiéru, exteriéru domu, či záhrady na diaľku.

PREDAJ NÁBYTKU prevažne značkového talianskeho nábytku, kuchyne, obývačky, dizajnové drevené stoly.

3D VIRTUÁLNE PREHLIADKY živé animácie alebo nahrané videosekvencie návrhu interiéru, či exteriéru.

360 ST. PANORÁMA interiéru, exteriéru, či záhrady.

„Riešený interiér je iný“